Pohybové kurzy pro dospělé, seniory a mládež

ZAMĚŘENO NA ŽENY SEZÓNA PODZIM 2020

Permanentka ZAMĚŘENO NA ŽENY

Tato výhodná permanentka je na jméno a umožňuje vstup na všechna pohybová cvičení – pilates, zumba, kondiční p-class, power jóga, bodyforming a dalších dle platného rozvrhu. Ve vybraném období tak můžete navštívit různé kurzy dle Vašeho přání.


Cena této permanentky je jen 990 Kč na měsíc nebo 3 990 Kč na pololetí.
Garantujeme minimálně 6x55 minut cvičení týdně v dopoledních a odpoledních hodinách.


DALŠÍ OBLÍBENÁ CVIČENÍ A TANEC

Latin dance

Latin dance je kurz zaměřený na základní prvky latinskoamerických tanců, seznámení s hudbou a základní charakteristikou. Každá hodina také obsahuje sadu relaxačních cviků pro revitalizaci a posílení těla. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé.

Lektor: Martin Hejhal 


Bodyforming

cvičení pro každou z nás. Potřebujete uvolnit po náročném dni , přijít na jiné myšlenky a pobavit se, chcete si pořádně zacvičit, otřít pot z čela a spálit nějakou tu kalorii, uvolnit a protáhnout bolavá záda. Tak toto je cvičení přímo pro Vás. PRO KAŽDÝ VĚK, PRO DOBROU NÁLADU, PRO KRÁSNOU POSTAVU - bez složitých krokových variací na zpevnění všech problematických partií a redukci – hubnutí, zdravotní efekt. Při cvičení využijeme všech cvičebních pomůcek - činky, overball, fitball - velký míč, expander, posilovací gumy, ale i vlastní váhu těla.

Lektorka: Magda Selucká

Kondiční P-Class
Cvičení určeno primárně pro ženy

Kondiční lekce zaměřená především na problémové partie. Součástí této lekce není žádná složitá choreografie ani poskoky jako v high aerobiku. Jedná se o vytrvalostně silové aerobní cvičení zaměřené především  na problémových partie, ale procvičíte a zformujete i ostatní části těla jako je svalstvo horních končetin, zad a svaly pánevního dna. Zbavíte se bolesti zad a problémů.
Lektorka: Lucie NielsenZumba®Zumba
Cvičení/tančení určeno primárně pro ženy.

Zatančíte si v rytmu latinskoamerických tanců (salsa, merengue, chacha a další), naučíte si i krokové variace k orientálním nebo afrických tancům nebo flamenco. Hodina je velmi energická a užijete si spoustu zábavy J Na konci hodiny je protažení a strečing.

Lektorka: Andrea Mesjarová

Lektorka: Andrea Mesjarová

Power jóga / zdravá záda

Power jóga je cvičení pro všechny věkové kategorie, po kterém se budeme cítit dobře, zhubneme, zlepšíme si fyzickou kondici a odstraníme problémy se zády. Protáhneme a uvolníme celé tělo. Nervový systém se zklidní, rozvineme rovnováhu a koordinaci našich pohybů. Při pravidelném cvičení zlepšíme správné držení těla, a tím ulehčíme kloubům a páteři. Rozvíjí sílu, vytrvalost, pružnost. Tvaruje svaly pomocí protahovacích a posilovacích pozic.

Lektorka: Magda Selucká

Pilates Body

jedná se o posílení celého těla s důrazem na hluboký stabilizační systém, správné dýchání a držení těla. Odstraňuje bolesti zad, migrény a samozřejmě špatnou náladu. Přijďte se přesvědčit, že i Pilates může být zábava, do které se zamilujete. 

Lektorka: Jana Kopecká