Děti od 7 let a mládež

DĚTI A MLÁDEŽ SEZÓNA PODZIM 2019

MTV style - výběrovka

Ve výběrové skupině na věku nezáleží, rozhoduje pouze talent tanečníků a tanečnic - do skupiny se tedy může dostat kdokoliv bez rozdílu věku. Do výběrové skupiny mají možnost postoupit všichni talentovaní tanečníci a tanečnice, kteří se účastní našich kurzů „MTV style I - V“. Členové této skupiny budou nejenom reprezentovat taneční studio Danceport na různých tanečních akcích, soutěžích či plesech, ale budou připravovat i vlastní taneční projekty.

Ve výběrové skupině jsou kurzy minimálně dvakrát týdně (při přípravě vystoupení jsou i speciální tréninky nad rámec kurzů), kde se dbá na výuku všech tanečních technik, včetně základů jazzového tance a základů baletu, který je pro tanec na této úrovni velmi důležitý – mnoho tanečních kroků vychází právě z baletních prvků. Taneční repertoár výběrové skupiny je tedy velmi široký a vede samotné tanečníky, aby se aktivně podíleli na připravovaných choreografiích.

Lektor: Linda Svátková

  
MTV style I-V
 

Děti se naučí nové taneční techniky a prvky v několika stupních pokročilosti. Tančí se na moderní hudbu známou z obrazovek a rádií. Lektoři mají několikaletou taneční praxí a zkušenosti z mnoha soutěží a akcí.

Lektoři: Karolína Venkrbcová, Linda Svátková a Kateřina Valášková


Roztleskávačky IV

Pokročilá skupina roztleskávaček, kde se učí nové taneční kroky, variace i techniky a připravuje se náročnější taneční choreografie. Holky s připravenou choreografií vystupují na nejrůznějších akcích a reprezentují taneční studio.

Lektor: Karolína Venkrbcová


Taneční přípravka latina II-III


pro chlapce a děvčata, kteří mají rádi pohyb, hudbu a tanec. Kurzy jsou prvním krokem k závodnímu tanci (standardních a latinsko-amerických). Skupiny jsou rozděleny podle pokročilosti.

Lektoři: LAT - Martin Hejhal a Tereza Smrčinová

 

Všestranná taneční průprava

Dětský kurz je zaměřen na všestrannou sportovní aktivitu. Děti si formou hry protáhnou a zpevní těla, zlepší obratnost, koordinaci, správné držení těla a kondici.    

Kurz v hodný pro děti 6-8 let.

Lektor: Miroslava Tomanová

 

Taneční klub pro mládež

pro absolventy tanečních a speciálek a pokročilé tanečníky. Příprava na závodní tancování a veřejná vystoupení. Pokročilá skupina, která reprezentuje studio na různých akcích.

Lektoři: LAT - Martin Hejhal